Teslimat Montaj

Akboz Mobilya olarak, Tüm ürünlerinizi Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan illere kendi servis araçlarımızla ücretsiz olarak sevkiyatını yapıp, yine aynı gün içerisinde kurulum ekipleri tarafından ücretsiz olarak ürünlerimizin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Akboz Mobilya Farkı ile tüm ürünlerimiz sigortalı olarak Türkiye'nin tüm illerine ücretsiz teslim edilir.
Ürünlerimizin sevkiyatını Türkiye genelinde mobilya dağıtımı yapan profesyonel nakliye firmaları ile ücretsiz ve sigortalı olarak yapmaktayız.
 
DİYARBAKIR İÇİ TESLİMAT

Akboz Mobilya'dan yapacağınız alışverişlerde Diyarbakır içi teslimatlarımızı ürünün stok durumuna göre ortalama 7 ile 30 gün içerisinde  teslim ediyoruz.

Ürünlerin kurulumunuda teslimatla birlikte aynı anda ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

DİYARBAKIR DIŞI TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ TESLİMAT

10,000 TL ve üzeri alışverişlerinizde Türkiye'nin bütün il merkezlerine ve bazı ilçelere bina kapı önü teslimi ücretsiz nakliye hizmeti vermekteyiz. Diyarbakır dışı teslimatlarımızı ( Stok durumuna göre ) ortalama 7 ile 30  gün içerisinde teslim ediyoruz.
Ürünlerimizi Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan konusunda uzman nakliye firmaları ile teslim etmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı sevkiyatta yaşanabilecek sorunlara karşı sigortalıdır. Müşteri temsilcilerimiz ürünün size teslim edilmesinden 1 gün öncesinde sizi arayarak bilgi vermektedir.

*Diyarbakır dışı teslimatlarımız bina kapı önü teslimidir.

TESLİMAT KOŞULLARI


Ürünlerimizin teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye yapılabildiği gibi siparişi veren kişinin belirteceği 3. şahıslarada yapılabilir.  Bu durumun bize bildirilmesi yeterlidir.

EMANET SİSTEMİ

Akboz Mobilya 'da müşterilerimizin beğendikleri ürünleri ileri bir tarihte teslim alabilmeleri için emanet sistemi bulunmaktadır. Sipariş ettiğiniz ürünleri talep etmeniz dahilinde biz 1 yıl süre ile emanet depomuzda bekletiyoruz. Ürünlerinizi istediğiniz tarihte 30 gün öncesinde bize bilgi vererek teslim alabilirsiniz.

KURULUM BİLGİSİ

Diyarbakır içi teslimatlarda fiyat sınırlaması olmaksızın tüm ürünlerimizin kurulumunu teslimatla birlikte aynı gün ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

YURTDIŞI KARGO VE TESLİMAT

Tüm mobilya modellerimizi yurtdışına sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Ürün satışı yapmış olduğumuz ülkeler:

- Tüm Avrupa ülkeleri ürün teslimat süresi ortalama 60 gündür

- K.K.T.C  ürün teslimat süresi 45 gündür

- Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, Türkmenistan teslimat süresi 45 gündür

- İran, Irak, Libya teslimat süresi 45 gündür.

Detaylar için müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.