Neden AKBOZ
Zengin Koleksiyon

AKBOZ Mobilya'nın sürekli güncellenen zengin ürün koleksiyonunda, her zevke uygun yüzlerce seçenek bir arada yer alıyor. Mağazalarımızda ve mobilya konusunda Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi www.akboz.com adresimizde; Oturma Odası, Salon ve Köşe Takımı, Yatak Odası, Yemek Odası, Bahçe, Bebek, Çocuk ve Genç Odası ile dekorasyonunuzu tamamlayıcı ürünler sizi bekliyor.

Kişiye Özel Tasarım

Yine de aradığınız tasarımı bulamadıysanız hayalinizdeki mobilyayı kendinize özel yaptırma imkanı da AKBOZ'da. "Mobilyada Özgürlük Zamanı" diyen AKBOZ, sizin zevkinize en uygun tasarımı sizin için özel olarak üretiyor.

Ücretsiz Rehberlik Hizmeti

Eğer alışveriş yapmadan önce kafanızda "Nasıl bir mobilya almalıyım" Malzeme ve kumaş özellikleri ne olmalı? Fonksiyonel bir model mi tercih etmeliyim? Beğendiğim mobilya bu odaya sığar mı? Evimin dekorasyonuyla nasıl uyum sağlayabilirim?? gibi sorular varsa, hiç yorulmayın ve hemen AKBOZ'u arayın. Müşterilerine ücretsiz rehberlik hizmeti sunan uzmanlarımız, dilerseniz evinize kadar gelerek dekorasyonunuza en uygun mobilya ve tasarımlar hakkında sizinle fikirlerini paylaşabilir.

Emanet Sistemi

Emanet Sistemi; Bugünden beğenip satın aldığınız mobilyanızı, hemen değil de sizin belirlediğiniz bir tarihte teslim almak isterseniz, AKBOZ Mobilya'nın ücretsiz Emanet Sistemi'ni kullanabilirsiniz. Mobilya sektöründe devrim niteliğindeki bu hizmet sayesinde, hemen teslim almak istemediğiniz mobilyalarınız, 3 yıl içinde dilediğiniz bir zamanda istediğiniz adrese teslim etmek üzere AKBOZ Emanet'inde sizin için korunuyor.

Emanet Sistemi'nin size özel bir ayrıcalığı daha var. Ürününüzün teslim tarihi geldiğinde, beğendiğiniz başka bir AKBOZ modeli olursa, emannetteki ürününüzü başka bir ürünle de değiştirebilirsiniz. Üstelik, değiştirmek istediğiniz yeni ürün, emanettekine göre daha düşük fiyattaysa, aradaki farkı da geri alabilirsiniz.

Değerinde Uygun Fiyat

Müşterilerinin değişen beğenilerine uygun olarak sürekli güncellenen zengin bir koleksiyon sunan AKBOZ Mobilya, hayal ettiğiniz tasarımlara, bütçenizi yormayacak fiyatlarla sahip olmanızı da sağlıyor. "Hak Ettiği Değerde Uygun Fiyat" prensibiyle hizmet veren AKBOZ, kaliteli tasarımları erişebilir fiyatlarla satışa sunuyor.

Ödeme Kolaylığı

Mobilyada konfor ve rahatlık sunan AKBOZ Mobilya, alışverişlerinizde ödeme rahatlığı da sağlıyor. Nakit Ödemelerde %30'a varan indirim avantajı, ön ödemeli senetli satış sistemi ile peşin fiyatına 9 ay taksit fırsatı, Krediver sistemi sayesinde 36 aya varan vade seçenekleri, esnek ödeme modeli gibi alternatifli ödeme kolaylıkları AKBOZ'da sizi bekliyor.

Ücretsiz Teslimat ve Montaj

Ücretsiz Teslimat ve Montaj; İstanbul dışında yaşayanlar da AKBOZ kalitesine rahatlıkla ulaşabiliyor. Türkiye'nin en büyük online mobilya mağazası www.akboz.com üzerinden vereceğiniz siparişleriniz, ücretsiz teslim ve montaj hizmetiyle en kısa zamanda kapınıza kadar geliyor. Lojistik Haritamıza göz atarak, bulunduğunuz bölgeye ait ücretsiz teslimat ve montaj koşullarını inceleyebilirsiniz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Kurulduğu günden bu tarafa "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesiden asla taviz vermeden hareket eden AKBOZ Mobilya, siz değerli müşterilerine yaklaşımını İSO 10002:2006 belgesini alarak perçinlemiş ve "Müşteri Memnuniyet Sürecini" standart hale getirmiştir. Sunduğu hizmetin kalitesini ise ISO 9001 sertifikası ile belgelemiştir.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

AKBOZ Mobilya, kendisinden alışveriş yapanları müşteriden çok AKBOZ Ailesi'nin bir ferdi olarak görür ve buna uygun hareket eder. Satış sonrası müşterilerden gelen her türlü olumlu bildirimler ya da olası şikayetler, anında yetkili birimlerimizde değerlendirmeye alınır. Tüm ürünleri 2 yıl garanti kapsamında olan AKBOZ, müşterilerinden gelen servis taleplerini en geç 3 iş günü içinde çözüme kavuşturur.

AKBOZ Mobilya, sipariş, sevkiyat, teslimat veya montaj sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek her soruna karşı hazırlıklıdır. Karşılaşılması olası sorunları, müşterisini mağdur etmeden hızlıca çözüme kavuşturan AKBOZ, müşterilerine gerekli hallerde ürün değişimi ya da ürün iadesi gibi alternatif seçenekler de sunar.

7/24 Online Sipariş ve Alışveriş Avantajı

Türkiye'nin önde gelen internet mobilya mağazası www.akboz.com alışverişinizi keyifli hale getiriyor. Kahvelerinizi alıp, eşiniz veya ailenizle birlikte bilgisayarınızın başına geçerek, yüzlerce çeşit arasında yerinizden kalkmamadan zahmetsizce gezinebilir, model ve fiyat karşılaştırması yapabilir, beğendiğiniz anında sipariş edebilirsiniz.

4 Mevsim Avantajlı Kampanyalar

AKBOZ'da kampanyalar 4 mevsim devam ediyor. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü gibi özel gün ve bayramlarda konsept kampanyalar organize eden AKBOZ, böylece evinizi hayalinizdeki gibi dekore etmeniz için size uygun fiyat fırsatları sunuyor.

Güçlü Referans Ağı

Alanında öncü kurumsal firmalar ile sanat, spor ve iş dünyasının önemli isimleri AKBOZ Mobilya'ya güvendi ve bizim ürünlerimizden tercih etti. Zengin koleksiyonumuzu ve hizmet kalitemizi yerinde görmek üzere sizi de uygun olduğunuz ilk fırsatta mağazalarımıza bekliyoruz.

Hayatı Kolaylaştıran Özgün Tasarımlar

AKBOZ Mobilya'da alışılagelmiş mobilya modellerinin yanı sıra farklı ihtiyaçlara birden fazla çözüm sunabilen işlevsel ürünler de oldukça ilgi görüyor.

Sağlığa Zararsız Doğa Dostu Üretim

AKBOZ Mobilya, konfor ve rahatlık kadar, kullanıcı sağlığını da ön planda tutuyor. Sahip olduğu "İnsan ve doğa dostu üretim" prensibi doğrultusunda AKBOZ, üretimlerinde süngerinden döşemesine, ahşabından boyasına kadar insan sağlına zararsız, doğa ve çevre dostu malzeme kullanan tedarikçi firmalar ile işbirliği yapıyor.

Kurumsal Proje Uygulamaları

AKBOZ Mobilya'nın "Kurumsal Projeler" departmanı; otel, hastane, ofis, inşaat gibi projeler için mimari tasarım ve dekorasyon hizmetleri sunuyor. Firmamızın, bugüne kadar kurumsal hizmet verdiği firmalara Referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.